eksperci w rekrutacji morskiej

ABOUT US

NASZA HISTORIA


W 1990 roku, po ponad 20 latach służby morskiej pod banderami polskimi i zagranicznymi, Kapitan Andrzej Pietrusiewicz założył jedną z pierwszych agencji załogowych w Polsce. Ideą było spełnienie z jednej strony najwyższych standardów żeglugi międzynarodowej, a z drugiej spełnienie oczekiwań marynarzy wobec zaufanego i przyjaznego agenta załogowego.

Bałtycka Agencja Morska od samego początku swojej działalności przestrzega polskich przepisów rządowych i jest wpisana do rejestru urzędowego. Mamy zaszczyt być członkiem APER (Stowarzyszenia Polskich przedstawicieli pracowników) organizacji, która bierze czynny udział w koordynowaniu i konsultowaniu wszystkich zadań między urzędami morskimi, rządem i związkami zawodowymi.

W 2002 roku Bałtycka Agencja Morska Gdańsk uzyskała certyfikat jakości BVQI ISO 9001: 2000.

Przez lata Bałtycka Agencja Morska Gdańsk wypracowała niepowtarzalną atmosferę wśród załogi, której istnienie widać na każdym statku objętym umową załogową. Profesjonalni, dobrze wykształceni i pracowici marynarze zaangażowani we wszystkie aspekty żeglugi mają pozytywny wpływ na innych wielonarodowych członków załogi.

Dziś pracownicy Agencji Baltic Marine są gotowi do szybkiego i profesjonalnego działania w odpowiedzi na wszelkie wymagania właścicieli.

DLACZEGO MY?

2574

Marynarzy zatrudniliśmy

58168

Biletów zarezerwowaliśmy

15+

Shipownerów zadowolonych

568

Zmian żelugi

ZESPÓŁ FACHOWCÓW

LANA OSOWIŃSKA

KRZYSZTOF OSTRAWSKI

Capt. ANDRZEJ Pietrusiewicz

Crew operator

With BMA Gdańsk since 2013

Starszy crew manager

With BMA Gdańsk since 2011

Dyrektor główny

Deap Sea Captain 1999-2017

WHAT SEAFARERS SAY ABOUT US:

Different ranks. different vessels. different countries

LUKASZ BRZEZOWSKI, 2nd engineer

 

"Swoją karierę jako trzeci inżynier w BMA rozpocząłem w 2012 roku w firmie masowiec. Obecnie pracuję jako drugi inżynier na dużych kontenerowcach ponad 8000 TEU. BMA jest świetny dla mojej kariery!"

BORIS LAZARENKO, Bosun

 

"Pracuję z BMA od 2014 roku. Moim obecnym statkiem jest masowiec capesize. BMA zapewnia mi stabilne zatrudnienie"

TADEUSZ ŁOMZA, 3rd officer

 

"Zaczynałem w BMA jako kadet w 2015 roku na małym LPG. Obecnie jestem trzecim oficerem na dużym zbiornikowcu. Jestem przekonany o mojej karierze w BMA"